Yorglass’tan İş Ortaklarına Seminer 5. Yorglass Akademi Etkinliği Gerçekleşti

Yorglass tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen Yorglass Akademi Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve Yorglass Ticaret İşletmesi iş ortakları katılımı ile gerçekleşti. Katılımcılar için seminerler düzenlenen etkinlikte, üretimde verimlilik ve marka değişimi konularında eğitimler verildi.

Türkiye’de 45 yıldır düzcam ticareti ve endüstriyel cam işleme sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün en hız­lı büyüyen şirketi Yorglass, Ticaret İşletmesi paydaşlarına yönelik dü­zenlediği Yorglass Akademi’nin 5.’sini gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen paydaş­ların yoğun ilgi gösterdiği Yorglass Akademi 224 katılımcı ile İzmir’de gerçekleşti

Üretimde verimlilik en önemli he­def

Eğitici ve keyifli bir atmosfer eşliğin­de geçen Yorglass Akademi’de bu yıl Stratejik Pazarlama ve Mar­ka Yönetimi Uzmanı Yelda İpekli “Marka: Kurumun DNA’sı, Kurumun Süper Gücü” başlığını ele alırken; Yorglass Beyaz Eşya Bolu İşletmesi Üretim Müdürü Erkay Adalı ve Üre­tim Yöneticisi Sefa Gökdemir “Üre­timde Verimlilik” konusunu aktardı.

Sektörel bakış açısının da kazan­dırılması hedeflenen Yorglass Aka­demi’de bugüne kadar 1000’den fazla iş ortağına eğitim verildi.

Bir Yorum Yazın..