Yorglass CFO’su Uğur Şeker’e İngiltere’den ödül

İngiltere’de faaliyet gösteren Acquisition International tarafından her yıl gerçekleştirilen 2019 CFO ödülleri sahiplerini buldu. Yorglass CFO’su Uğur Şeker, Yılın Operasyonel CFO’su seçildi.

Modern iş dünyasının sesi olarak nitelendirilen Acquisition Internatio­nal’ın yıllardır başarıyla gerçekleş­tirdiği CFO Ödülleri 2019 yılında da sahiplerine kavuştu. Bu yılın Global CFO Ödülleri’nin kazananları ara­sında Türkiye’de cam sektörünün önemli oyuncularından Yorglass’ın CFO’su Uğur Şeker yerini aldı. Uğur Şeker Yılın Operasyonel CFO’su ödülüne layık görüldü.

Yorglass sinerjisi ile yeni başarılara

“Acquisition International” ödülü, şirketlerin finansal istikrarını ve bü­yümesini destekleyen CFO’ların öncü niteliğindeki çalışmalarını taçlandırmak amacıyla veriliyor. Ödül ile ilgili konuşan Yorglass CFO’su Uğur Şeker, “Yorglass ola­rak her zaman daha iyisini yapa­bilmenin gayreti ve azmi içinde olduk. Bu ödülü almamızda katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Yorglass ailesinde oluşturduğumuz sinerjiyle yeni başarılara imza atmayı diliyo­rum” dedi.

Ödül Koordinatörü Katherine Ben­ton, ödüllere hak kazananların başarısı hakkında şunları söyledi; “Şirketlerin gelişimine katkısı büyük olan bu denli zorlu pozisyonlarda çalışan yöneticiler takdir görmeyi hak ediyor. Ödülümüzü kazanan­ların yoğun çalışmalarını sergile­mekten gurur duyuyor, onlara ge­lecekte bol şans diliyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın..