Tremco illbruck, Yalıtımda Uzman

“Tremco illbruck olarak, müşterilerimize her durumda en uygun çözümleri bulmalarında yardımcı oluyoruz.”

Paris’in ikonik yapılarından biri olan Palais de Sports (The Dome of Paris) 1959 yılında inşa edilmiş olup günümüze kadar Beatles, Rolling Stones, Pink Floyd, Elton John, U2, Liza Minnelli, Harlem Globetrotters ve Ice on Ho­liday gibi gösterilere ve konserlere ev sahipliği yapmış, 4600 kişi kapa­siteli kapalı bir arenadır.

Yapının kubbesi Paris manzarası­nın vazgeçilmezlerinden olmakla birlikte, dünyada bugüne kadar tasarlanan en hafif yapıya sahip 1100 alüminyum panelden oluşan gerçek bir teknik ve mimari başarı olarak görülmektedir.

Birbirine bağlı büyük alüminyum panellerin arasında en iyi yalıtımı elde etmek için farklı ürünler de­nendi fakat illbruck’un güçlü sızdır­mazlık ürünü olan SP523, ısıl farklı­lıklara ve malzeme genişlemesine kolaylıkla uyum sağladı. Bu ürün Bordeaux merkezli, erişilmesi zor alanlarda ve yükseklikte her türlü akrobatik işi ( erişim, ağ döşeme, duvarlar ve çatılar vb.) gerçekleş­tirebilen EMERGENCE yapı ekibi tarafından profesyonel bir şekilde uygulandı.

Yetkililer illbruck SP523 Sızdırmazlık Mastiği hakkında ne düşünüyorlar?

Denis Thominet, Palais Des Sports İşletme Başkanı;

Illbruck bize yeni teknoloji ürünleri­nin eklemlerin dayanıklılığını daha önce olduğundan daha iyi hale getirdiğini kanıtladı.

Emmanuel Bisson, Acil Durum Di­rektörü;

Bu mastik, desteklerin tüm termal farklılıklara karşı dayanıklı kalabil­mesi için tasarlanmıştır. Bu yüzden yüksek esneklik ve daha iyi sızdır­mazlık sağlayan çok iyi bir koruma­ya sahibiz.

Bir Yorum Yazın..