Tremco illbruck ile Daha Güvenilir Yapılar Strüktürel Cephe ve Çiftcam Sızdırmazlık Sistemleri

Tremco, strüktürel cephe, çiftcam sızdırmazlığı, zemin kaplamaları ve su yalıtımı gibi alanlarda 85 yılı aşkın tecrübesiyle sektöre öncülük etmektedir.

Uzun Ömürlü Performans! tremco’nun yüksek tek­nolojili ürünleri tüm olum­suz hava şartlarında test edilmiş ve yasal olarak onaylanmıştır.Ürünlerin tamamı sürdürülebilirlik esasına da­yalı olarak, uzun ömürlü binaların birçok temel gereksinimini karşıla­yacak şekilde tasarlanmış/üretil­miştir.

Çiftcam Sızdırmazlık Sistemleri

Tremco illbruck olarak sırasıyla çift­cam imalatı, pencere imalatı, pen­cere montajı süreçlerinin tümü için üstün kalitede sızdırmazlık çözümle­ri sunmaktayız.

Birincil sızdırmazlık macunu (butil)

Tremco JS680 Butil Sızdırmazlık Ma­cunu

Bu ürün yapılarda bulunan çiftcam ünitelerinde su buharına karşı ana bariyer görevi görür. Su buharı ge­çirgenlik oranı oldukça düşüktür. Güneşten gelen zararlı ışınlara (UV) karşı dayanıklıdır. Tremco ikincil sız­dırmazlık macunu ile de uyum sağ­layan butil sızdırmazlık macunudur.

İkincil sızdırmazlık macunu (poliü­retan veya silikon)

JS562 Yalıtımlı Cam Dolgu Silikonu Strüktürel cephe uygulamaların­da kullanılan JS562 yüksek esnek­lik özelliğine sahip hızlı kürlenen, özellikle ısıcam ünitelerinin kenar sızdırmazlığı için geliştirilmiş poliü­retan esaslı dolgu ve yapıştırma malzemesi olarak kullanılmaktadır. Ürün yelpazemizdeki tüm ürünler sektörün en zengin bağımsız ens­titüleri tarafından test edilip onay­lanmıştır. Tüm bu kalite güvence sistemleri siz değerli kullanıcıların ürünlerimizi güvenle kullanabil­menizi sağlamak içindir. tremco illbruck size zorlu piyasa koşulların­da işinizi kolaylaştıracak topyekün problem çözümü ve tek elden mal­zeme tedariki avantajını sunuyor.Bu özellik bizi pazarda benzersiz kılmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için websi­temizi ziyaret edebilirsiniz:

www.tremco-illbruck.com

Bir Yorum Yazın..