tremco illbruck Avrasya Pencere ve Cam Fuarında Çiftcam Sızdırmazlık Sistemlerinden Hava Geçirmez Cepheye ve Pasif Yangın Korumasına Kadar Tüm Çözümler

tremco illbruck olarak, İstanbul Avrasya Pencere Kapı ve Cam Fuarları 2019’da hızlı, güvenilir, kolay uygulanır ve son teknoloji ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak için 14. Salon 1404 no’lu standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Daha iyi binalar – Başarı ayrıntıda gizlidir

tremco illbruck ile daha güvenilir yapılar. Avrupa, Afrika ve Asya genelinde toplam 1.100’ün üzerinde çalışanı bulu­nan tremco illbruck, dünyanın önde gelen sızdırmazlık ve kapla­ma malzemesi üreticilerinden biri olan RPM International Inc.’nin bünyesinde faaliyet göstermekte­dir.

Süreçlerimizden elde edilen ben­zersiz derin bilgi birikimini temel alarak dört teknoloji merkezimiz­deki tremco illbruck ekipleri illb­ruck, TREMCO, Nullifire ve PAC­TAN markaları için öncü ürünler üretmektedir. Bu markaların nihai amacı her zaman müşterilerimiz için en kaliteli çözüm önerilerini üretmektir. tremco illbruck olarak sizlere inovatif, sürdürülebilir ve en yüksek kalitede çözümler sun­makta; sizler için daha hızlı, daha güvenli ve kolay kullanılabilecek ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimiz en son yasal gereklilikleri karşıla­makta – ve hatta bu gerekliliklerin ötesine geçmektedir.

Standımızdaki TREMCO, illbruck ve Nullifire istasyonlarında cevap bu­labileceğiniz bazı sorular:

• Strüktürel yapıştırma sistemleri ve çiftcam sızdırmazlık sistemlerin­de inovatif çözümler nelerdir?

• Camların, cephelerin ve ayrı in­şaat bölümlerinin detaylı izolasyon planlamasına nasıl başlarım?

• Hava geçirmezlik ve yangın ko­ruma gereksinimlerini nasıl karşıla­rım?

tremco illbruck’un sizlere sunduğu yüksek kalite, güvenilir çözümler ve akıllı alternatifler ile projelerinize nasıl değer katabileceğinizi görüş­mek için sizi standımıza bekliyoruz. Köln merkezli yenilikçi üreticinin eşsiz TREMCO, illbruck ve Nullifire markaları, kapsamlı hizmetleri ve mükemmel ürünleriyle 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap fuar merkezinde yer alacaktır. tremco illbruck tüm yenilikleri ile 14. Salon, 1404 no’lu stantta.

Bir Yorum Yazın..