Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam Mimarlara Yaratıcı Çözümler Sunuyor

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi Şişecam Düzcam, ileri seviye güvenlik sağlayan Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam’a yönelik geliştirme çalışmalarını tamamladı. “Ekstra Güçlü, Ekstra Güvenli” sloganı ile yeni ürünü Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam’ı, Avrasya Cam Fuarı’nda sektör profesyonellerine tanıttı.

Ar-Ge ve yatırım faaliyet­lerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve geli­şen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Şişecam Düzcam yeni ürü­nü Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam ile korkuluklar, cepheler, ışık­lıklar gibi strüktürel camlama sis­temlerinde mimarlara yaratıcı çö­zümler geliştirme imkânı sunuyor. Şişecam Düzcam, ‘Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam’a yönelik ge­liştirme çalışmalarını tamamlaya­rak, yeni ürününü “Ekstra Güçlü, Ekstra Güvenli” sloganı ile Avrasya Cam Fuarı’nda sektör profesyo­nellerine tanıttı.

Standart lamine camlara göre güvenlik performansı daha yük­sek seviyelere çıkartılan Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam, iki ca­mın daha dayanıklı ve daha güç­lü yapıdaki extra stiff PVB (Polivinil Bütiral) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üre­tiliyor.

Şişecam Ekstra Güçlü Lamine Cam, mimarlara geniş cam açık­lıklarını özgürce tasarlama imkânı sunarken, daha fazla güvenliğin istendiği cepheler, cam zeminler, cam merdivenler ve cam korku­luklar gibi strüktürel camlamalar­da ekstra güç ve güvenlik sağlıyor. Güçlü yapısıyla, olası cam kırıl­malarında standart pvb’ye göre daha uzun süre sağlam bir şekilde ayakta kalarak yaralanma riskle­rini en aza indiren Şişecam Extra Güçlü Lamine Cam, estetik çö­zümler için renkli camlar ile bir ara­ya da getirilebiliyor. Low-E veya Solar Low-E kaplama yapılarak ısı yalıtımı ve güneş kontrolü özelli­ği kazandırılabilen Şişecam Extra Güçlü Lamine Cam, UV ışınlarına karşı sağladığı yüksek koruma sa­yesinde mağaza vitrinlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bir Yorum Yazın..