Şişecam Düzcam’dan Tasarrufa Destek Kampanyası

Şişecam Düzcam, enerji tasarrufunun önemine dikkat çekmek, cam ile sağlanacak tasarruf konusunda bilinç artırmak amacıyla evinin camlarını değiştiren nihai tüketicilere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Isıcam S/K kampanyası kapsamında, evinin camlarını değiştiren nihai tüketicilere, 10-20 metrekare arasındaki alımları için 150 TL değerinde, 20-35 metrekare arasındaki alımları için 200 TL değerinde çek hediye edilecek. Kampanya 30 Haziran’a kadar sürecek.

Türkiye düzcam pazarının li­deri Şişecam Düzcam, enerji tasarrufunun önemini toplu­mun her kesimine anlatmak, cam ile sağlanacak tasarruf konusunda bilinç artırmak ve cam değişimi ile nihai tüketicilerin sağlayacağı tasarrufa destek olmak amacıyla, Isıcam S/K kampanyasını başlattı.

30 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, evinin camlarını değiştiren nihai tüketici­lere, 10-20 metrekare arasındaki alımları için 150 TL değerinde ve 20-35 metrekare arasındaki alımla­rı için 200 TL değerinde çek hediye ediyor. Kampanyadan yararlan­maya hak kazanan tüketicilere, tercihlerine göre Migros, Boyner, IKEA veya Teknosa’da geçerli çek­ler arasında seçim yapabiliyor.

Bir Yorum Yazın..