Şişecam Düzcam Hindistan’da “Şişecam Tentesol” Markasını Tanıttı

Avrupa’nın en büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, reflektif güneş kontrol camlarını “Şişecam Tentesol” markası ile Hindistan pazarına sundu. Şişecam Düzcam, “Şişecam Tentesol” markasıyla pazara sunduğu gümüş, füme, yeşil, bronz ve mavi reflektif güneş kontrol camlarını Yeni Delhi, Ahmetabad ve Jaipur’daki müşterileriyle bir araya gelerek tanıttı.

Avrupa’nın lider düzcam üreticisi Şişecam Düz­cam, Şişecam Tentesol markasıyla satışa sunduğu reflek­tif güneş kontrol camlarını Hindis­tan’da tanıttı. Yeni Delhi, Ahme­tabad ve Jaipur’da müşterileriyle bir araya gelerek, “Şişecam Ten­tesol” markasıyla pazara sunduğu gümüş, füme, yeşil, bronz ve mavi reflektif güneş kontrol camlarının lansmanını yapan Şişecam Düz­cam, ürünleriyle müşterilerden tam not aldı.

Geçtiğimiz yıl Hindistan’da yüzde 50 ortak olduğu iştirakin tamamı­nı satın alarak, ülkedeki varlığını güçlendiren Şişecam Düzcam, Hindistan pazarında Şişecam Flat Glass India ismiyle faaliyet gösteri­yor. Şişecam Düzcam, ürün gamını Hindistan yerel pazarının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirip çeşitlendirerek yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Bir Yorum Yazın..