Şişecam Düzcam Global Sosyal Medya Hesaplarını Açtı!

 Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Toplulu­ğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, dijitalleşme hamlelerine bir yenisini daha ekledi. Türki­ye’de sahip olduğu sosyal medya hesaplarında tüm hedef kitlesiyle interaktif bir iletişim sürdüren Şişecam Düzcam, global markası Şişecam Flat Glass için Fa­cebook ve Instagram mecralarında sisecamflatglass adıyla yeni hesaplarını açtı.

Üretim kapasitesi açısından Avrupa’da en büyük, dünyada ise ilk 5 üretici arasında yer alan Şişecam Düzcam, çağın getirdiği teknolojik yenilikleri yakın­dan takip ederek, dijitalleşme hamlelerine her geçen gün yenisini ekliyor.

Şişecam Düzcam, bir yandan Türkiye’de sahip oldu­ğu sosyal medya hesaplarında tüm hedef kitlesiyle interaktif bir iletişim sürdürürken bir yandan da glo­bal markası Şişecam Flat Glass için Facebook ve Ins­tagram mecralarında yeni hesaplarını açtı. Şişecam düzcam, her iki mecrada da sisecamflatglass kulla­nıcı adıyla açtığı yeni hesaplarda dünyanın her böl­gesindeki müşterileri ve çözüm ortakları ile Şişecam Flat Glass ve düzcam dünyasındaki tüm gelişme, ha­ber ve etkinlikler hakkında paylaşımlarda bulunmayı planlıyor.

Bir Yorum Yazın..