Şişecam Düzcam ‘Avrasya Pencere Fuarı’nda İleri Teknolojiyle Üretilen Yeni Ürünlerini Tanıttı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, “Avrasya Cam 2019 Fuarı”nda yerini aldı. Şişecam Düzcam 6-9 Mart tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen“Avrasya Cam 2019 Fuarı”nda sergilediği yenilikçi ürünleriyle fuar ziyaretçileri tarafından ilgiyle karşılandı.

Türkiye düzcam pazarının li­deri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi Şişecam Düzcam, 6-9 Mart tarihleri arasında Tüyap İs­tanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlen, Avrasya Cam 2019 Fua­rı’ndaki yerini aldı. Dört gün süren fuarda en yeni teknolojilerle üret­tiği çeşitli performanslardaki cam­larını tanıtan Şişecam Düzcam, 8 Mart’ta düzenlediği keyifli kokteyl­de de sektör temsilcileriyle bir ara­ya geldi.

Yüksek üretim kapasitesiyle sağla­dığı avantajını yenilikçi ürünleriyle destekleyen Şişecam Düzcam, Av­rasya Cam 2019’da en yeni ürünü olan Şişecam Ultra Güçlü Lamine Cam’ın lansmanını gerçekleştirdi. Fuarda etkin ısı yalıtımı ve güneş kontrolü sağlayan yüksek perfor­manslı yeni temperlenebilir ürünle­rinin yanı sıra dekorasyon camlarını da sergileyen Şişecam Düzcam’ın standını ziyaret eden sektör profes­yonelleri, bir yandan, enerji tasar­rufu sağlayan cam ürünleri hakkın­da yerinde bilgi alırken bir yandan da Isıcam’ın sıcak ve soğuğa karşı üstün yalıtım özelliklerini test edip deneyimleyebildikleri Isıcam K 3+ Test Tüneli’ne büyük ilgi gösterdi.

Bir Yorum Yazın..