Membranda Yeni Dönem: illbruck Kendinden Yapışkanlı Çift Yönlü Doğrama Folyosu ME508

illbruck çift yönlü doğrama folyoları pencere sızdırmazlığı sağlama konusunda en yüksek kaliteyi temsil etmektedir, ve bu durum on beş yılı aşkın zamandır süregelmektedir. Kendiliğinden yapışan yeni ürün ME508 EW/F daha esnek uygulama özelliği sayesinde ikna edici olmaktadır.

illbruck ME508 folyosu uygulamada montaj hatalarını sona erdiriyor ve pencere montajını yenilikçi, yüksek performanslı, kendiliğinden yapışkanlı ve mükemmel buhar dağılımına sahip bir ürün uygulamasıyla kolaylaştırıyor. Pazara sunulduğundan itibaren ürün özellikleri daha da geliştirildi ve bir kez daha optimize edildi. Yeni, daha yumuşak keçe sayesinde pencere folyosu daha da esnek bir biçimde yerleştirilebiliyor ve aynı zamanda mükemmel uyumu sağlıyor. İyileştirilmiş, tam yüzeyli kendiliğinden yapışma sayesinde ME508 yüzeylere sürekli olarak tutunuyor. Bu sırada folyo güvenilir bir iç ve dış sızdırmazlık malzemesi görevi görüyor. Tüm bunlar ME508’in uygulanmasını güvenli ve kolay hale getiriyor. EW70, EW100, EW140, EW 200 ve EW250 modellerindeki standart çeşitler ile patenti alınmış, hareket rezervine sahip esnek ürünler siparişe hazır haldedir. Üstün performanslı pencere doğrama folyolarının ana özellikleri Tüm doğrama folyoları dört ortak ana özelliğe sahiptir. İlk olarak, neme göre değişebilen sd değeri sayesinde hem iç hava sızdırmazlığı, hem de dış; hava ve yağmura karşı sızdırmazlık amacı ile pencerelerde kullanılabilir. EC1PLUS sertifikası iç odalar için çok “düşük emisyonlu” ve sınırsız bir biçimde uygun olduğunu göstermektedir. Son olarak, birbirleriyle ve birbirlerine bağlanabilirler ve bu nedenle pencerenin etrafındaki herhangi bir bağlantı durumu için uygundurlar.


Bunun dışında ift Rosenheim kurumunun testlerinden geçmiş olup, kendini kanıtlamış bir güvence sunmaktadır. Bunun yanı sıra ürün, 10 yıl süreli i3 ek garantisi sunmaktadır I3 Sızdırmazlık Sisteminde bulunan bir ürün olarak ME508 Doğrama folyosu ME508 ve FM230 pencere köpüğü ile birlikte kullanılarak “Yapılarda Çığır Açan” i3 sızdırmazlık sistemini meydana getirmektedir. Köpük %30’un üzerinde, test edilmiş elastikiyet ile 60 dB’e kadar ses yalıtımı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kış köpüğü olarak 0 °C’den itibaren mükemmel biçimde uygulanabilir (aynı şekilde MPA testinden geçmiştir). Patenti alınmış, hareketli katmana sahip, esnek çeşitler arasındaki yeni folyo DIN 4108-7’ye uygun olup bunun yanı sıra beklenmedik yapı toleranslarındaki genişlik rezerviyle diğer ürünlere göre avantaj sağlamaktadır. Tüm çift yönlü folyoları gibi ME508 folyosu da değişken buhar dağıtım direnç değeriyle hem iç, hem de dış mekanların sızdırmazlığı için uygundur. İ3 sızdırmazlık sistemi bu bakımdan büyük pencere ve kapı profilleri için test edilmiş bir çözüm sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın..