İngiltere’de Fırsatlar Penceresi Build Show 2019

08-10 Ekim 2019 tarihleri arasında NEC, Birmingham’da Build Show, Uk Construction Week kapsamında, üretici ve uygulayıcılara bir çatı altında yüz yüzee iletişim kurmak için çok güçlü bir fırsat sunuyor.

UK Construcktion Week’in bir parçası olarak bu yıl ki Build Show da Kapı, Pen­cere ve Cam ( Doors, Window and Glass) kendi özel bölümüne sahip olacak ve global üreticiler ve en­düstrisinin önde gelenleri bir araya gelerek kapı, pencere pazarında­ki son çözümleri sergileyecekler.

Build Show üç günde 650’nin üzerinde katılımcı ve 35.000 ziyaretçiyi ağırladı. 2018’deki katılımcılara örnek ver­mek gerekirse, Velux, Velfac,As­teknik, BA Components, BAB Projects, Checkmate Fire Solu­tions, Ermetika ve Nationwide.

İngiltere’nin en büyük inşaat sektö­rü etkinliği ve buluşması olan Build Show’ da pencere sektöründe özel olarak hazırlanmış Doors,Win­dow, Glass bölümünde yerinizi al­mak için www.ukconstruction.com adresinden ya da Türkiye temsil­cimiz olan Digimer Yayıncılık İnt. Hizm. Tic. Ltd. Şti. Genel Direktörü Fulya Çelebi İLASLAN’dan detay­lı bilgi alıp, yerinizi ayırtabilirsiniz.

1 Haziran 2019 tarihi itibari ile ziya­retçi davetiyeleri www.ukconstru­ction.com adresinde hazır olacak ve UK Construction Week kapsa­mında yer alan bağlantılı tüm fuar­lara ( Energy, Timber, Building Tech Live, Surface & Materials, Civils ve Grand Designs Live) giriş imkanı su­nacak.

Bir Yorum Yazın..