Camglass, 2019 Yılı İçinde Hedefini Farklı Pazarlara Yönlendirdi

Camglass markası olarak her daim çalışanın ya­nında olan, insana doku­nan ve insana yapılan yatırımın şir­ketleri geleceğe taşıdığına inanan bir firmayız. Bu amaçla hem beyaz hem de mavi yakalı çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ve dolayısıyla şirket içi iletişimin sağlıklı olarak yürütüle­bilmesi için düzenli aralıklarla eği­timler almaktayız.

2019 yılının başından itibaren eği­tim çalışmalarımıza hız vererek ileti­şim, zaman yönetimi, kurum kültürü ve beden dili gibi konularda eği­timler aldık ve almaya da devam ediyoruz. Üretimin kalitesi, müşteri memnuniyeti ve kurumsal iletişim için insanımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Camglass 23 Nisan Ulusal Egemen­lik ve Çocuk Bayramı’nı İstanbul Akvaryum’da hep birlikte kutladı

Camglass olarak tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutla­dık. Atatürk’ün tüm dünya çocuk­larına armağan ettiği 23 Nisan’da biz de Camglass Ailesi olarak özel bir hediye vererek değerli çalışan­larımızın çocuklarının mutluluğuna ortak olmak istedik ve 4-14 yaş ara­sı tüm çalışan çocuklarını kapsayan hem çocuklarımıza hem de ailele­rine özel bir hediye vererek Aqua Florya AVM içinde yer alan İstanbul Akvaryum’ da 23 Nisan çocuk bay­ramını kutladık.

Camglass Yapı Fuarlarına Katılım Sağlayacak

Üretim gücünü öz sermayesindeki kaliteli ve son teknoloji makinalar­dan alan Camglass markası, 2019 yılı içinde hedefini farklı pazarlara yönlendirdi. Asya ve Avrupa’dan sonra Afrika pazarına da giriş ya­pan marka, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında Afrika’nın önemli nok­talarında düzenlenecek olan yapı fuarlarında kendi markasıyla boy gösterip cam sektörünün Türki­ye temsilcisi markası olarak pazar hacmini genişletmeyi planlıyor.

Bir Yorum Yazın..