Yeni Ürünler

TREMCO ile Uzun Ömürlü Performans

TREMCO, su yalıtımı, çift cam ya da strüktürel cam sistemleri denildiğinde sektörde akla ilk gelen markadır. Teknolojik yasal ve sürdürebilirlik bakımından bina yapısı birçok temel gereksinime sahiptir. 90 yılı aşkın bir süredir TREMCO, olumsuz hava şartlarında test edilmiş uzun ömürlü binalar için kullanılan ürün portföyü sunmaktadır.

Cephe Yapıştırma Sistemleri:

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte estetik ve performans özelliklerinden dolayı giydirme cephe uygulamalarında ağırlıklı olarak tercih edilen strüktürel silikon cepheye monte edilmiş alüminyum taşıyıcı karkasın üzerine fabrikada önceden yapıştırılarak hazırlanmış çift cam panellerin mekanik olarak monte edilmesi ile yapılmaktadır.

Çift cam üniteleri strüktürel cephe için özel olarak geliştirilmiş olan alüminyum çerçeveye yüksek mukavemetli üstün performans bonding silikonu ile yapıştırılmaktadır. Cepheye etkiyen dinamik rüzgâr yükleri camdan silikona aktarılmakta, silikon aracılığıyla da bu yükler taşıyıcı alüminyum karkasa iletilmektedir.

SG200 Strüktürel Cephe Silikonu :

Çift komponentli, nötr esaslı elastomerik ve yüksek modüllü bir silikondur. Strüktürel cam uygulama tekniğinde gerekli profil yapıştırma özelliklerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Çift cam Sızdırmazlık Sistemleri :

Sırasıyla çift cam imalatı, pencere imalatı, pencere montajı proseslerinin tümüne üstün kaliteli ve sızdırmazlık çözümleri sunan tremco illbruck, son 10 yıl içerisinde piyasaya çok sayıda inovatif çözümler getirmiştir.

TREMCO ile sizlere çift cam üretiminde kullanılanlar:

• Kenar çıtası (sıcak kenar)

• Birincil sızdırmazlık macunu (butil)

• İkincil sızdırmazlık macunu (poliüretan veya silikon)

Bu ürün yelpazesinde bulunan üstün kaliteli teknoloji ürünleri alüminyum, ahşap doğramalar ve giydirme cepheler için uzun ömürlü ve en üst sektör şartnamelerini sağlayan ürünlerdir.

Doğal olarak kendi tesislerimizde ciddi test proseslerinden geçirdiğimiz ürünlerimiz aynı zamanda sektörümüzün en zengin bağımsız enstitüleri tarafından da test edilerek onaylanmıştır.

JS443 MF Poliüretan Yalıtımlı Cam Dolgu Macunu :

Yüksek performanslı çift komponentli cıva içermeyen poliüretan esaslı yalıtımlı cam ikincil sızdırmazlık macunudur. B Bileşeni yüksek viskoziteli veya likittir.

Solvent içermez ve ileri düzeyde tiksotropiktir. Cam, alüminyum galvanizli çelik ve Warm Edge yalıtımlı cam çıtalarına yapışır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı