Yeni Ürünler

Bottero S.p.A

1957 yılında Cuneo’da kurulan Bottero S.p.A., geçen yarım asırda sürekli büyüyerek yeni bin yıla cam kesim ve işleme endüstrisinde bir dünya devi olarak girmiştir. Yıllardır araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile cam sektörünün tartışmasız liderlerinden biri olan Bottero, Cam endüstrisinde yeni teknolojiler geliştirmiş, pazarda ve tüm Dünya’da olduğu gibi, Türkiye’de de lider konumuna sahip olmuştur.

Yatar Kalkar Düz ve Şekilli Cam Kesim Masaları;
Yatar Kalkar düz ve şekilli kesim masaları 353 BKM ve 353 BCS model olarak mevcuttur. Her iki model hem jumbo hem de makine boyu olarak üretilmektedir. 353 BKM modeline sadece fırça sıyırma takılabilirken, 353 BCS modellere hem fırça hem de Disk Taş ile low-e cam sıyırma aparatı takılabilmektedir.

Kayışlı Cam Kesim Masaları;
Kayışlı Kesim masaları 343 BKM, 343 BCS ve 363 BCS model olarak mevcuttur. Her modelin hem jumbo hem de makine boyu olarak üretilmektedir. 343 BCS ve 363 BCS modellerine fırça ve Disk Taş Low-e Cam sıyırma, Etiket ve Lazer ile yazı yazma aparatları takılabilmektedir.

Cam  Plaka Yükleme Sistemleri;
Plaka yükleme sistemleri 630 CBM ve 631CBM model olarak mevcuttur. Patentlii plaka ayırma sistemlerini içeren bu makinalar dışında aynı alana daha çok cam çeşidi stoklanmasına olanak sağlayan entegre stok yönetimlerini içeren 695 HPS modeller ve Cam Paketlerinin otomatik olarak taşınarak Makinelerin önüne getirildiği SHUTTLE sistemler mevcuttur.

Lamine Cam Kesim Masaları;
Lamine Cam Kesim Masaları 511 LAM, 515 LAM, 520 LAM VE 548 LAM Model olarak mevcuttur. Standart olarak 3700 mm ve 4600 mm köprü uzunluklarına sahip makineler,  Bottero’nun yeni geliştirdiği 548 LAM modeli ile 6000 mm köprü uzunluğuna kadar üretilmektedir. Birçok patente sahip olan 548 LAM kesim masası,  parçaların yüklenen optimizasyonun takip edilerek otomatik kesilmesi, kırılması ve PVB’nin 20 mm kenar mesafeye kadar otomatik olarak ayrılmasına imkan sağlamaktadır. Isıtma elemanının uzunluğu sadece 300 mm’dir.

Lamine Cam Üretim Hatları;
Dünyanın önde gelen float cam üreticilerinin tercihi Bottero Lamine Cam üretim hatlarıdır. Bottero bu hatlardan edindiği yılların tecrübesiyle, FLEX LAMI Model kompakt hatlarını piyasaya tanıtmıştır. Pres ve Fırın teknolojisinde uygulanan ilerikçi teknolojiler,    müşterilerine üretim avantajı sağlamaktadır.

CNC Cam İşleme Merkezleri;
CNC cam İşleme Merkezi PRATICA PLUS Model olarak mevcuttur. Standart olarak 2500,3300 ve 4000 mm boylarında üretilen bu makine, özel tasarımla 12.000 mm boyuna kadar cam işleyecek şekilde üretilebilir. Üçüncü eksene ilaveten 4. Eksen takılarak kanal, bizote, testere ile kesme gibi işlemler yapılabilir.

Çift Taraflı Yatay Rodaj Makinaları;
Aşağıdaki modeller mevcuttur.

GEMINI

Balık Sırtı Çift taraflı Yatay Rodaj

MERCURY

Balık Sırtı Çift Taraflı Yatay Rodaj

TITAN

Düz Çift Taraflı Yatay Rodaj

TWIN EDGE

Düz Çift Taraflı Yatay Rodaj

TWO B

Değişken Taşlı Çift Traflı Yatay

Rodaj

Dik Rodaj ve Bizote Makinaları;

Aşağıdaki modeller mevcuttur.

VARIANT Açılı Dik Rodaj Makinesi

VICTRALUX Düz Dik Rodaj Makinesi

VISION Dik Bizote Makinesi

CNC Yatay Delik Makinaları;

Aşağıdaki modeller mevcuttur;

710 Yarı Otomatik Delik Makinesi

720 ATD Çift Kafalı Otomatik Delik Makinesi

770 DML/DMW Tam Otomatik Delik ve Freze Makinesi

780 DMW Jumbo Cam Delik Makinesi

 

Float Cam Üretimi ve Düzcam Özel Projeler;

Float Cam Soğuk Kısım Üretim Hatları

Kaplamalı Cam Üretim Hatları

Lamine Cam Üretim Hatları

Ayna Üretim Hatları

Özel Kesim Hatları

Solar Panel Özel Enerji Camları Soğuk Kısım Üretim Hatları

Düzcam Paketleme Hatları

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı