Yeni Ürünler

Best Makina, BLAW2 – Dikey Cam Zımparalama ve Yıkama Hattı

BLAW2 - Dikey Cam Zımparalama ve Yıkama Hattı, Isı yalıtımlı cam imalatı ve cam temperleme öncesinde camların kenarlarındaki kılcal kesim çatlaklarının, çapakların ve keskin köşelerin ilerlememesi için tamamının zımparalanarak temizlenmesi ve yıkanması için üretilmiştir.

BLAW2 – Dikey Cam Zımparalama ve Yıkama Hattı, Isı yalıtımlı cam imalatı ve cam temperleme öncesinde camların kenarlarındaki kılcal kesim çatlaklarının, çapakların ve keskin köşelerin ilerlememesi için tamamının zımparalanarak temizlenmesi ve yıkanması için üretilmiştir. BLAW2 – Dikey Cam Zımparalama ve Yıkama Hattı küçük ve operatör bağımlı makinalara karşılık üzerinde bulunan 9 adet servo tahrikli eksen ile otomatik, yüksek verimlilikte ve seri imalata uygun olarak zımparalama ve yıkama işlemi yapmaktadır.

Servo eksenler yardımıyla camlara hassas yükseklik kontrolünün yanında camların ön, arka ve üst kenarları hassas ve hızlı bir şekilde işlenebilmektedir. Makina işleme üniteleri elmas, karbon ve cam parçacıkların tahliyesini sağlayan su besleme sistemine sahip çapraz bant sistemiyle donatılmıştır. İşleme üniteleri farklı işleme genişlikleri sağlayabilmek için bağımsız baskı kontrolüne sahiptir. Makina zımparalama esnasında yatay eksende hassas pozisyonlama ve çarpışmaları önleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca iş bitiminde kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Zımpara ünitesi devamında bulunan yıkama ünitesi ile kenar işlemi bitmiş olan camlar, ara transfer tezgahına alınma ihtiyacı olmadan doğrudan yıkama prosesine geçebilir. Ayrıca camların transfer esnasında kuruması veya herhangi bir çizilme ihtimalinin önüne geçilmiş olur.

Özellikler:

• Paslanmaz çelik ana ünite, çıkış rafı ve yıkama ünitesi

• Otomatik ve Hassas Ölçüm

• 30m/dk Yüksek ilerleme hızı ve verimlilik

• 15’’ dokunmatik, yüksek görsellikte, kullanıcı dostu kumanda paneli

• 2 Yıl Garanti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı